Serwis Walesiak - Opony i Mechanika - Olsztyn

Wycena opon

Przy sprzedaży opon kierujemy się pewnymi zasadami. Oferujemy opony maksymalnie świeże. Rekomendujemy najnowsze wzory bieżnika. Nigdy nie polecamy jakiegoś modelu tylko dlatego, że mamy go akurat na półce.

Aby móc tak obsługiwać zrezygnowaliśmy ze składowania opon. Postawiliśmy na dobrą współpracę z producentami i dystrybutorami. Na ten sam lub następny dzień roboczy możemy sprowadzić dla Ciebie większość modeli i marek opon - nowych, świeżych, oryginalnych i z aktualnej oferty. Obsługę gwarancyjną masz u nas na miejscu. Do tego montaż w większości wliczamy w cenę. Zakup opon z usługą kalkuluje się u nas lepiej, niż w sklepie internetowym. To naprawdę dobra oferta.

Na czym polega haczyk ? Na tym, że aby wycenić i zamówić koła należy nas odwiedzić. Dostępność i ceny hurtowe opon są bardzo dynamiczne, szczególnie w sezonie przekładek. Przez to nie jesteśmy w stanie złożyć dobrej i wiążącej oferty telefonicznie lub e-mailowo. Zamiast dzwonić lub pisać odwiedź nas. Dobierzemy opony zgodnie z homologacją, sprawdzimy aktualne oferty, wybierzemy najlepszą i złożymy zamówienie. Koła będą u nas tego samego lub następnego dnia roboczego. W wyjątkowych sytuacjach czas dostawy może się wydłużyć do kilku dni, ale w zamian nabędziesz maksymalnie świeże opony.Adres

Serwis Walesiak
Opony i Mechanika
Szarych Szeregów 21
10-072 Olsztyn
Mapa

Czynne

8:00 - 16:00
poniedziałek - piątek

Kontakt

602 523 524
89 534 07 70
Rezerwacja terminu

Cennik

Serwis opon i felg (PDF)
Serwis mechaniki (PDF)