Opony i Mechanika
Telefon602 523 524 Zegar8:00 - 16:00 pn-pt SerwisSzarych Szeregów 21, Olsztyn

Oferta pracy

Stanowisko:
Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy:
Serwis Walesiak, ul. Szarych Szeregów 21, 10-072 Olsztyn

    Oferujemy:
  • Stabilna praca w zakładzie o małej rotacji personelu.
  • Bardzo przyjazny grafik pracy - jedna zmiana od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, praca w soboty tylko w sezonie wymiany opon.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + wysoka prowizja. Całość wynagrodzenia objęta składkami ZUS.
  • Umowa o pracę.
    Zadania:
  • Początkowo praca w zespole z doświadczonymi mechanikami dla zweryfikowania umiejętności i doszkolenia w zakresie obsługi maszyn i narzędzi. Później praca na własnym stanowisku lub w parze.
  • Czynności wchodzące w zakres obowiązków to m. in. wymiana i naprawa opon samochodowych, maszynowe prostowanie felg aluminiowych, diagnostyka luzów zawieszenia, naprawa układu zawieszenia, regulacja geometrii kół, naprawa hamulców, naprawa układu wydechowego, wymiana oleju itd. Obsługa głównie pojazdów osobowych i lekkich dostawczych, rzadziej pojazdów ciężarowych i przemysłowych.
  • Do obowiązków należy także codzienne sprzątanie własnego stanowiska pracy, konserwacja powierzonych maszyn i narzędzi, okresowe prace porządkowe w pomieszczeniach gospodarczych i socjalnych.
    Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zakresie mechaniki samochodowej.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz znajomość polskiej terminologii z zakresu mechaniki samochodowej.
  • Poważny stosunek do pracy. Zwracamy szczególnie uwagę na fachowe wykonywanie napraw, dbałość o pojazd zleceniodawcy i uprzejmość w kontaktach z Klientami.
  • Wymagamy także dbałości o powierzone maszyny i narzędzia, porządku na stanowisku i na terenie zakładu oraz produktywnego spędzania czasu pracy.